Abc Apartments Vistalegre II

  • 23 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Abc Apartments Vistalegre II Madrid розташовані за 5 хвилин пішої прогулянки від станції метро Віста-Алегре і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. На відстані 4.2 км від апартаментів знаходиться Музей "Cerralbo", а залізничний вокзал, Atocha, на відстані 10 хвилин їзди машиною.

Abc Apartments Vistalegre II передбачають гостям зону відпочинку і кухню, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. Для більшого комфорту в помешканні є окремий туалет і душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і банні рушники.

Abc Apartments Vistalegre II оснащені зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи повністю обладнану кухню та обідню зону де гості можуть насолодитися сніданком.

Апартаменти розташовані у районі Carabanchel, на відстані 3.9 км від Королівського театру. Найближча автобусна зупинка Vista Alegre знаходиться за 350 метрів, а Ринок Cebada - на відстані 10 хвилин їзди машиною.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Abc Apartments Vistalegre II Мадрид
Palacio Vistalegre Apartamento Madrid
Ціна лише для моб. пристроїв

Palacio Vistalegre Apartamento Madrid

8.9
Відмінно 33 відгуки
504 м від помешкання
USD 124 USD 112
за ніч
Suites Marques De Vadillo
Ціна лише для моб. пристроїв

Suites Marques De Vadillo

8.5
Відмінно 1218 відгуків
1.2 км від помешкання
USD 117 USD 105
за ніч
Large Apartment In Madrid - Boto
Ціна лише для моб. пристроїв

Large Apartment In Madrid - Boto

8.7
Відмінно 20 відгуків
1.5 км від помешкання
USD 273 USD 246
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Мадрид-Бадахос
    35 км

    Залізничні вокзали

    Principe Pio Train Station
    3.7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESHFNT00002811200073268600100000000000000000000000003,VT-9466
    Часті питання
    • ❓
      У Abc Apartments Vistalegre II можна розмістити домашніх тварин?
      У Abc Apartments Vistalegre II не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі Abc Apartments Vistalegre II є кухня?
      В квартирі Abc Apartments Vistalegre II гості зможуть скористатися кухнею з кавоваркою і холодильником.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Atocha розташований на відстані 4.6 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Мадрид-Бадахос
    35 км

    Залізничні вокзали

    Principe Pio Train Station
    3.7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Abc Apartments Vistalegre II Мадрид

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити